| Nederlands | English | 繁體中文 |
简体中文 |

You will be redirected to our Chinese website.

Deze site werkt prettiger als u javascript aanzet.

Teesing ons bedrijf

Teesing - Wie zijn wij

mensen maken het systeem harmonieus

Hoe meer harmonie tussen de verbindingen, des te beter een systeem werkt. Dit geldt voor zowel technische processen als mens-tot-mens relaties! Maak hier verbinding met het team van Teesing!

TEESING TEAM EUROPA:

Click om uit te vouwen

  • Dick de Jongste

    Dick de Jongste
    Member of the board, President of TIS and ASPRO Teesing
    Tel. +31 70 413 07 35

    Mail  d.dejongste@teesing.com

    Fred Lamb

    Fred Lamb
    Managing Director

    Tel.   +31 70 413 07 51
    Mob. +31 6 511 874 32
    Mail  f.lamb@teesing.com

    Leen Nugteren

    Leen Nugteren
    Business Manager Teesing Submicron
    Tel.   +31 70 413 07 02
    Mob. +31 6 201 325 77
    Mail  l.nugteren@teesing.com

  •  

    Erwin van Renswou

    Erwin van Renswou
    Sales Manager Submicron Technologies

    Tel.   +31 70 413 07 48
    Mob. +31 6 345 713 37
    Mail  e.vanrenswou@teesing.com

    Erwin Ritsema

    Erwin Ritsema
    Corporate Sales Manager

    Tel.   +31 70 413 07 58
    Mob. +31 6 345 522 73
    Mail  e.ritsema@teesing.com

    Jurre Oorlog

    Jurre Oorlog
    Corporate Manager Sales & Marketing
    Tel.   +31 70 413 07 24 
    Mob. +31 6 810 783 01
    Mail   j.oorlog@teesing.com

    Mark van Bronswijk

    Mark van Bronswijk
    Corporate Engineering Manager

    Tel.   +31 70 413 07 36
    Mob. +31 6 110 172 33
    Mail m.van.bronswijk@teesing.com




    Rene Roozen

    René Roozen
    Corporate Manager Purchase and Logistics
    Tel.   +31 70 413 07 85
    Mob. +31 6 345 501 50
    Mail  r.roozen@teesing.com

    Willem-van-Lobenstein

    Willem van Lobenstein
    Corporate Manager Finance & HRM

    Tel.   +31 70 413 07 10
    Mob. +31 6 392 890 40
    Mail  w.lobenstein@teesing.com

     

     

     

  • Ton Bol

     Ton Bol
    Sales Engineer

    Tel.   +31 (0)6 51 13 00 96

    Mail  t.bol@teesing.com

    Connect met Ton Bol

    Mike Gijsbertse

     Mike Gijsbertse
    Sales Engineer

    Tel.   +31 70 413 07 47

    Mail  m.gijsbertse@teesing.com

    Connect met Mike Gijsbertse

    raimond-leijder

     Raimond Leijder
    Sales Engineer

    Tel.   +31 70 413 07 55

    Mail  r.leijder@teesing.com

    Connect met Teesing

    Richard Schaafstra

     Richard Schaafstra
    Sales Engineer

    Tel.   +31 70 413 07 54

    Mail  r.schaafstra@teesing.com

    Connect met Richard

     

    Stephen de Ruijter

     Stephen de Ruijter
    Project Coordinator

    Tel.   +31 70 413 07 49
    Mob. +31 6 48 93 08 20
    Mail  s.deruijter@teesing.com

    Connect met Stephen

     

     

     

  • Frank Bazelmans

    Frank Bazelmans
    Account Manager

    Tel.   +31 70 413 07 44
    Mob. +31 6 386 417 14
    Mail  f.bazelmans@teesing.com

    Connect with Frank Bazelmans

    Johan Lopik

     Johan Lopik
    Account Manager

    Tel.   +31 70 413 07 59
    Mob. +31 6 345 713 20
    Mail  j.lopik@teesing.com

    Connect met  Johan Lopik

    Rogier van Zijl foto

    Rogier van Zijl

    Account Manager
    Tel.   +31 70 413 07 56
    Mob. +31 6 48 62 39 12
    Mail  r.vanzijl@teesing.com

    Connect met Rogier van Zijl

     

  • Daniel van den Berg

     Daniel van den Berg
    Coordinator Logistiek / Customer Care

    Tel.   +31 70 413 07 42

    Mail d.vandenberg@teesing.com
    Connect met Daniel van den Berg
     

    Els Kooren

     Els Kooren
    Customer Service Coordinator

    Tel.   +31 70 413 07 84

    Mail  e.kooren@teesing.com

    Connect met Els Kooren


    Janneke van der Laan

     Janneke van der Laan

    Receptioniste
    Tel.   +31 70 413 07 00
    Mail  j.vanderlaan@teesing.com

    Connect met Janneke van der Laan
     

    Jenny Gonsalves

     Jenny Gonsalves
    Customer Service Coordinator

    Tel.   +31 70 413 07 46

    Mail  j.gonsalves@teesing.com

    Connect met Teesing
     

    Nanette van der Kraan

     Nanette van der Kraan
    Customer Service Coordinator

    Tel.   +31 70 413 07 53

    Mail  n.vanderkraan@teesing.com

    Connect met Nanette van der Kraan